PLATEBNÍ METODY

  • Platba na dobírku

    Objednané zboží zaplatíte dopravci přímo ve chvíli, kdy Vám balíček doručí do Vašich rukou do zaměstnání nebo k Vašim dveřím a předem Vás o výši platby bude informovat on nebo jej získáte z potvrzené objednávky od nás.

  • Platba v hotovosti nebo platební kartou v kamenném obchodě

    Hotovostní platba je forma likvidních prostředků poskytnutých spotřebitelem poskytovateli zboží nebo služeb (náš obchod v daném případě) jako náhrada za příjem produktů, které poskytujeme. Ve většině tuzemských obchodních transakcí se obvykle provádí hotovostní platba v měně země tedy v Kč. Udržování hotovosti v ruce může být skvělý způsob, jak zabránit překročení výdajů. Můžete si vybrat přesně kolik peněz jste ochotni utratit a zastavit výdaje, když jste mimo hotovost.

  • Platba převodem z Vašeho účtu na náš účet u Raiffeisen Bank

    Částku za objednané zboží převedete ze svého účtu u libovovlné banky na náš účet č. 5902293001/5500 u Raiffeisen Bank pod variabilním symbolem, který je uveden na potvrzené objednávce zboží! Pro ještě přesnější identifikaci doporučujeme do poznámky k platbě napsat jméno, na které bude balíček odeslán. Po připsání částky na náš účet Vás budeme informovat o vyexpedování Vaší zásilky a můžete ji s radostí očekávát.